Reklamné predmety

Ponúkame širokú škálu rôznych druhov reklamných predmetov vrátane potlače. Písacie a osobné potreby, dáždniky, kľúčenky, hodiny… Diáre s potlačou Igelitové tašky s potlačou Kalendáre

Reklamný textil

Potrebujete tričká s vlastnou potlačou pre Vašu spoločnosť? Naša ponuka je veľmi široká. Neváhajte a vyberte si z nášho katalógu. V našom sortimente nájdete dámske tričká, pánske tričká, detský textil, polokošele, mikiny a ďalší textil vhodný pre potlač.

Veľkoplošná digitálna tlač

Ponúkame veľkoplošnú digitálnu tlač do šírky 1600mm, vo vysokej kvalite. Tlač realizujeme na stroji ROLAND XJ 640, ktorý zabezpečuje vynikajúce výsledky vďaka maximálnemu rozlíšeniu 1440×1440 DPI.

Nízkonákladová tlač

Myslíme na každého zákazníka aj preto Vám ponúkame nízkonákladovú tlač, ktorú realizujeme do formátu SRA 3 XEROX laser do gramáže papiera 300g. Cenovo výhodná tlač aj pri nízkych objemoch v kvalite zrovnateľnej s ofsetom.

Svetelná reklama

Ponuka svetelnej reklamy je naozaj veľmi široká. Od malých interiérových cez exteriérové až po veľkoplošné svetelné boxy s rozmermi aj niekoľko desiatok m2. Na svetelné boxy používame hliníkové alebo plastové profily. Osvetlenie svetelných boxov realizujeme klasickou žiarivkou, led systémom alebo neónovými výbojkami.

Polep dopravných prostriedkov

Využite svoje firemné auto na 100%. Dopravný prostriedok je najlacnejšou a najviditeľnejšou reklamnou plochou. Vhodne navrhnutý polep pomáha výrazne budovať image vašej firmy. Okrem toho polep pôsobí ako ochranný štít. V lete chráni lak pred slnkom, v zime pred soľou a námrazou.

Grafický dizajn

Tvoríme moderné, graficky atraktívne a prehľadné reklamné materiály s využívaním najnovších trendov a štandardov, ktoré Vás odlíšia od konkurencie a budete viditeľnejší ako ostatný. Kladiem dôraz na správnu kombináciu farieb a štýlu, ktorých výsledkom je profesionálny vzhľad a hlavne Vaša spokojnosť.

3D logá

3D logá a priestorová reklama patrí v súčasnosti k najviac využívaným typom reklamy. Jej hlavnou prednosťou je, že písmená alebo logá sa dajú montovať jednotlivo, bez použitia konštrukcie, čo vytvára lepší efekt. Písmená a logá je možné nasvietiť reflektormi alebo podsvietiť LED diódami.